Menü

En mükemmel

En iyi öykülerimizi almak için abone olun \\ u0026 gelen kutunuza!

Spam yok - garantili!

bağlı

z35W7z4v9z8w

Sevgili bir kıza en sıcak kelimeler: ilişkilerin sırları

Sevgili kızınıza ılık sözler bulun - kendinizi, her gün ve her dakikayı anlayabileceğiniz, ruhunuzun astarını (her şey orada yazılır) akıtan bir bilim. Ancak çoğu erkek deneyimli psikologlar tarafından geliştirilen özel eğitim programlarını tercih ediyor. Bu da işe yarıyor.

İlk Reich

Bu gözden geçirme, "Reich" kavramının anlamını incelemeye ayrılacaktır. İlk Reich - Kutsal Roma İmparatorluğu'nun tarihi - en ayrıntılı olarak incelenir.

Orion'un gökyüzündeki kemer

Kuzey Yarımküre'deki kış gökyüzü, gökbilimciler için yaz gökyüzünden daha az meraklı değil. Bu süre zarfında gözlem için çok sayıda yeterli derecede parlak armatür mevcuttur. Soğuk mevsimde en dikkat çeken göksel çizimlerden biri, Orion takımyıldızıdır. Geniş bir alanı kaplar ve tanınmış bir şekle sahip olduğu kadar kompozisyonundaki birkaç parlak armatür sayesinde de bilinir. Takımyıldızının başlıca "turistik" lerinden biri de Orion kuşağının asterizmidir.

Su, hava için basınç tahliye valfi

Isıtma sistemi neden bir tahliye vanasına ihtiyaç duyar? Çalışma prensibi ve vana düzenlemesi. Belirli bir sistemde belirli bir sistemde hangi vana uygulanabilir? Emniyet valfi takma kuralları. Hava basınç tahliye vanaları nereye takılır?

Turbojet motor dün ve bugün

Turbojet motor, yirminci yüzyılda icat edilen en önemli mekanizmalardan biridir. Bu keşifle neyin eşlik ettiği hakkında konuşalım, bugün bu cihazın modelleri neler ve kendiniz yapmak mümkün olup olmadığını.

Akhal-Teke At: takım elbise, fotoğraf

Akhalteke atı en eski safkan at ırklarından biridir. Beş bin yıldan daha uzun bir süre önce, modern Türkmenistan topraklarında yaşayan halkların temsilcileri tarafından geri çekildi ve İngiliz ırkı, Don, Trakehner ve diğer birçokları gibi elit tür ırklarının oluşumunda önemli bir rol oynadı.

Shanz'in yenidoğan için yaka: yorumlar

Yenidoğan hiçbir çocuk doğum eylemi sırasında komplikasyonlara karşı bağışık değildir. Doğum sırasında en sık görülen yaralanma şekli servikal vertebranın zarar görmesidir. Bu durumda bebeğin komplikasyonlarını ve sakatlığını önlemek için acil önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu tür bir hasar durumunda, doktor, yeni doğan bebekler için bir Shanz tasması takacak.

İngilizce Alfabe: Evde Hızlı ve Kolay Nasıl Öğrenilir?

Herhangi bir dil öğrenmek bir harf ve bir ses ile başlar. İngilizce alfabe bilgisi, kelime, dil bilgisi, okuma, telaffuz öğrenme için güvenilir bir araç olacaktır. Ve eğer çocuklar oynamayı öğrenirlerse, yetişkinler İngilizce alfabesini öğrenmek için çok çalışmak zorunda kalacaklar.

Bu normal mi - gibi mi? Anlam ve eş anlamlılar

Sık sık duyarız: "Tamam!" Tanıdık geliyor, ama bir zarf ne anlama geliyor? Tüm bu çeşitlilikte anlamın kaybolabileceği çok sık ve farklı bağlamlarda telaffuz edilir. Norm hakkında kişisel ve kamusal anlamda konuşalım, ama dilsel bir katmanla başlayalım.

Amiral Kuznetsov (uçak gemisi): özellikleri

Rus Deniz Kuvvetleri doktrini, pratik olarak uçak taşıyan gemilerin kullanılmasını sağlamayacak şekildedir. Bunun pek çok nedeni var, ama en önemlilerinden biri, bu tür gemileri sürdürmenin büyük mali maliyetleri. Sovyetler Birliği sırasında, ilk adımlar onların yaratılışları boyunca alındı, ancak ülkemizde bu sınıfın tek gemisi olan Amiral Kuznetsov.

Şifa üzerine St. Panteleimon'a dua

Her insanın hayatında, Cennetsel Güçlerin yardımına, desteğe ve nimetlerine ihtiyaç duyduğu anda bir an gelir. Çoğu zaman, bu tür testler, kişinin kendi sağlık problemleri ya da birbirine yakın olan sağlık sorunları ile ilgilidir, bu yüzden insanlar Aziz Agapita Pechersky, Şifacı Panteleimon'a dualar göndermektedir. En çok şifa istedikleri bu azizlerdir.

Inosin pranobeks: kullanım, analogları, yorumları için talimatlar

Ne ve hangi dozda Inosin pranobex atandı? Bu immün sistemi uyarıcı ilacın kullanımıyla ilgili talimatlar, bu makalenin materyallerinde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. İlacın analogları, yan etkileri ve kontrendikasyonları olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Gerçek hastaların cevapları da burada sunulmaktadır.

Bir yarasanın hayali nedir: farklı yorumlar

Vampirlerle ilgili korku filmlerinin hayranlarından biriyseniz, o zaman bir yarasa hayallerinin ne olduğuyla ilgili hiçbir zaman işkence görmediniz. Rüya sadece yeni bir görüşün bir izlenimi olarak algılanır. Bu tarz sinema tarzını sevmeyenler, uykunun yorumunu bilmek isterler.

Gübre olarak turba

Doğal koşullarda bataklık bölgelerde, yüksek nemli ve havaya zor erişime sahip bölgelerde turba oluşur. Karbonun yaklaşık% 60'ını içerdiğinden yakıt olarak da kullanılır.

Ülke hakkında genel bilgiler: Fransa bölgesi, coğrafi konum ve nüfus

Fransa, Avrupa'da bulunan güçlü, ekonomik olarak gelişmiş bir cumhuriyettir. 1871'den bu yana, bu ülke demokratik, hükümet başkanı başkan. Fransa'daki arazi farklıdır: güney-batıdan güney-doğuya doğru yüksek dağları (Pireneler ve Alpler) uzanır, ülkenin batısında ve kuzeyinde ovalar vardır ve merkezde yaylalar ve orta-yükseklikler bulunur. dağlar.

Dişler, sermetler: değerlendirme ve hizmet ömrü

Bugüne kadar, çeşitli malzemelerden hastanın suni dişlerine yerleştirilebilir. Metal seramikleri en popüler olanıdır. Bu, kron ve köprüler şeklinde modern bir ortopedik tasarımdır. İnce bir seramik tabaka ile kaplanmış dişin şeklini tekrarlayan metal bir bazdır.

Daha fazla gönderi yükle
Arap Bulgar Katalan Danimarkalı Almanca Yunan İspanyol Fince Fransızca İrlanda Galicia'ya ait Hintçe Hırvat Macarca Endonezya İzlandaca İtalyan Japonca Gürcü Koreli Letonyalı Makedonyalı Malaya Flemenkçe Norveççe Polonya Slovak Sloven Arnavut Sırpça İsveççe Svahili Tayland Tagalog Türk Ukrayna Vietnam